بیماری قلبی و مرگ

من این داستان را برای کمک به شما در تصمیم گیری برای یکی از اعضای خانواده با بیماری قلبی عروقی یا حتی بیماری قلبی عروقی و دیابت تصمیم می گیرم.

داستان من با پدرم ، آبراهام کوهن ، آغاز می شود – 26 آوریل 1926 – 4 آوریل 2007. من دوستت دارم پدر.

پدرم دیابت و بیماری قلبی داشت. دیابت او تقریباً کنترل شده بود. مشکل قلب او بود. او در 28 سال گذشته 2 عمل جراحی بای پس انجام داده است.

او در 4 ماه گذشته درد قفسه سینه داشت و من مدام او را نزد پزشک و متخصص قلب وی می فرستادم. او EKG را انجام داده بود که فقط فعالیت الکتریکی را در قلب پدرم نشان می داد.
با شروع بیشتر و بیشتر درد قفسه سینه و تنگی نفس ، وی را روی تکه نیتروگلیسیرین گذاشتند. ابتدا در دکتر متخصص قلب در مشهد  طول روز ، اما پس از آن درد قفسه سینه در شب و سپس تغییر پچ به شب و سپس برداشتن حداقل 8 ساعت در طول روز.

به نظر می رسید هیچ چیز کار نمی کند. ما مدام با متخصص قلب تماس می گرفتیم و به ما می گفتیم “دیگر هیچ کاری نمی توانیم بکنیم” مگر اینکه بخواهد روشی به نام موج شوک قلبی خارج از بدن یا ECS را بخواهد. بدون اطلاع زیاد از آن و پدرم برای درمان به الیزابت سفر کرد ، بحث فقط در مورد کنار گذاشته شد. تا آنجایی که من می دانم ، متخصص قلب حتی یک اکوکاردیوگرام نیز سفارش نداد که احتمالاً مشکلات دریچه های قلب او را نشان می داد.

من و پدرم به اندازه کافی غذا خوردیم و به اورژانس روبرت وود جانسون رفتیم. او به من گفت که بیمارستان آزمایش های عمیق تری انجام می دهد تا ببیند چه اشکالی دارد. او در مورد کل ویزیت اورژانس خوش بین بود و به پزشکان رابرت وود جانسون اعتماد داشت. آنها برخی از کارهای خونی را انجام دادند که نشان می داد او یک حمله قلبی کوچک داشته است. او یک اکوکاردیوگرافی استاندارد انجام داد اما انجام داد
از TEE یا اکوکاردیوگرام TransEsophageal سفارش ندهید.

اکوکاردیوگرام استاندارد یا پرتو اکو از طریق دیواره قفسه سینه (پوست ، ماهیچه ، استخوان ، بافت) و ریه ها حرکت می کند تا به قلب برسد. گاهی اوقات ، دنده های نزدیک ، چاقی و آمفیزم با محدود کردن انتقال پرتوهای اولتراسوند ممکن است مشکلات فنی ایجاد کند. به و از قلب در مورد پدرم او کمی چاق بود.

در چنین مواردی ، پزشک شما ممکن است اکو یا TEE را از طریق مری انتخاب کند. از آنجا که مری در پشت قلب قرار دارد ، پرتو اکو مجبور نیست از جلوی قفسه سینه عبور کند و از بسیاری از موانع بالا توضیح داده شود. ارائه تصویر بسیار واضح تر از قلب ، به ویژه ساختارهای پشتی ، مانند دهلیز چپ ، که ممکن است با اکو استانداردی که از جلوی قلب گرفته شده است ، به خوبی دیده نشود. این نیز تهاجمی است و نیاز به رضایت دارد.